IP65 8x15w 4in1 LED رنگ شهر در فضای باز ماشین لباسشویی باتری نور سیلاب برای پارک تفریحی
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | Intuiit |
| گواهی: | CE,ROSH |
| شماره مدل: | DC-100P |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | 100 تا |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | کارتن یا کیس پرواز |
| زمان تحویل: | 25-35 روز |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T |
| قابلیت ارائه: | 10000 عدد در ماه |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| نوع: | چراغ های LED باتری | منبع نور: | LED |
|---|---|---|---|
| ولتاژ ورودی: | AC100-240V | قدرت لامپ: | ۷۲ وات |
| رتبه IP: | IP65 | تضمین: | دو سال |
| زاویه پرتو: | 4.5 درجه، 8 درجه، 20 | N.W.: | ۹ کیلوگرم |
| برجسته کردن: | ماشین لباسشویی در فضای باز با رنگ LED,IP65 لامپ های LED رنگ شهر در فضای باز,8x15w لود شهر رنگ ماشین لباسشویی بیرونی |
||
توضیحات محصول
چراغ های صحنه LED با ویژگی های مشابه:
- 8x15W RGBAW UV 4-in-1 چراغ های LED با باتری با کنترل از راه دور:
- 8 چراغ LED UV 4 در 1 با قدرت بالا 15W RGBAW
- با باتری برای حمل و استفاده در مکان هایی که دسترسی به برق شبکه ندارند
- شامل یک کنترل از راه دور برای کار آسان
- مناسب برای دی جی، عروسی و سایر برنامه های صحنه / رویداد
- 8x15W RGBW شارژ قابل مربع چراغ LED با باتری با کنترل از راه دور:
- 8 چراغ LED RGBW 15W با قدرت بالا در یک محفظه مربع
- طراحی باتری شارژ پذیر
- شامل یک کنترل از راه دور برای کار بی سیم
- درجه IP65 ضد آب و هوا برای استفاده در داخل و خارج از خانه
- DC-100P چراغ های LED بی سیم IP65 در فضای باز با باتری:
- محفظه آلومینیومی ریخته شده با درجه IP65 ضد آب و هوا
- 8 چراغ LED با قدرت بالا 15W RGBW 4 در 1
- زاویه های ریز قابل تنظیم از 4.5 تا 20 درجه
- 0-100٪ کم رنگ و مخلوط رنگ خوب
- کنترل بی سیم DMX/WDMX، حالت های اتوماتیک و ارتقاء آنلاین
- مناسب برای هتل، جشن، نمایشگاه و سایر کاربردهای داخلی/خارجی
- ویژگی های مشترک اصلی این مدل ها:
- با باتری برای حمل و استفاده در مکان هایی که دسترسی به برق شبکه ندارند
- RGBW یا RGBAW چراغ های LED UV 4 در 1 برای مخلوط رنگ های متنوع
- درجه IP65 مقاوم در برابر آب و هوا برای استفاده در فضای باز
- کنترل از راه دور یا گزینه های کنترل بی سیم DMX/WDMX
- زاویه نور قابل تنظیم و قابلیت کمرنگ شدن
مشخصات:
| LED | پرولایت 8 عدد 15 وات RGBW |
| نور | 566lm |
| زاویه پرتو | 4.5°،8°،20° |
| ولتاژ ورودی | AC 100 ~ 240V، 50-60Hz |
| قدرت | ۷۲ وات |
| جریان راننده | 50mA |
| کم نور | 0 تا 100 درصد |
| خنک کننده | انتشار طبیعی گرما |
| پروتکل کنترل | DMX512 |
| عملکرد | اتوماتيك اجرا، برنامه رو اجرا کن، DMX، M/S، رنگ استاتيك |
| ابعاد | 369x126x303mm |
| شمال غرب | ۹ کیلوگرم |
| مواد مسکن | آلیاژ ریخته گری + ABS |
| رنگ محفظه | سیاه |
| حالت کار | OLED |
| کلاس ایمنی الکتریکی | من |
| گواهینامه ها | ROHS، CE |
| محیط مجاز | -20°C تا 45°C |
| درجه حرارت | |
| درجه IP | IP65 |
| لوکس | فاصله | F | R | G | ب | W |
| 1M | 16120 | 7432 | 17450 | 3993 | 22260 | |
| 2M | 6209 | 2797 | 6778 | 1564 | 8480 | |
| 3M | 3035 | 1364 | 3324 | 762 | 4094 | |
| 4M | 1650 | 730 | 1900 | 430 | 2200 | |
| 5M | 1050 | 500 | 1250 | 280 | 1450 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
نصب:
سوال1: ميتونم يه نمونه براي چراغ LED داشته باشم؟
A: بله، ما از سفارش نمونه برای آزمایش و بررسی کیفیت استقبال می کنیم. نمونه های مخلوط قابل قبول است.
سوال ۲: در مورد زمان تحویل چطور؟
A: نمونه نیاز به 5 ~ 15 روز، زمان تولید انبوه نیاز به 25 ~ 35 روز
سوال3: آیا شما محدودیتی برای سفارش نور LED دارید؟
A: MOQ20 تا 50، 1pc برای بررسی نمونه در دسترس است
سوال ۴: شما چگونه کالا را حمل می کنید و چه مدت طول می کشد تا به آنجا برسید؟
A: ما معمولاً با DHL، UPS، FedEx یا TNT حمل می کنیم. معمولاً 3-5 روز طول می کشد تا به آنجا برسد. حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.
سوال 5: چطوري يه سفارش براي چراغ LED رو انجام بدم؟
A: اول:ما را از نیازهای خود یا برنامه خود مطلع کنید.
دوم:ما با توجه به نیازهای شما یا پیشنهادات ما نقل قول می کنیم.
سوم: مشتری نمونه ها را تایید می کند و برای سفارش رسمی سپرده می دهد.
چهارمین: ما تولید را ترتیب می دهیم.
سوال 6: آیا ممکن است لوگوی من بر روی محصولات چراغ LED چاپ شود؟
A: بله. لطفا قبل از تولید ما به طور رسمی اطلاع دهید و طراحی را ابتدا بر اساس نمونه ما تایید کنید.
سوال 7: آیا شما برای محصولات تضمین می کنید؟
A: بله، ما یک، دو، پنج سال گارانتی به محصولات خود را ارائه می دهیم.
سوال 8: چگونه با خطا برخورد کنیم؟
A: اول: محصولات ما در سیستم کنترل کیفیت دقیق تولید می شوند و نرخ معیوب کمتر از 2٪ خواهد بود.
دوم:در طول دوره گارانتی، قطعات یدکی جدید برای تعویض ارسال خواهیم کرد.برای محصولات دسته ناقص، می توانیم با وضعیت واقعی بحث کنیم.
س9: شما روی پروژه ای کار می کنید؟
پاسخ: مطمئنا. ما بیش از 50 مهندس و یک بخش EPC داریم. ما یک شرکت با تکنولوژی بالا ملی هستیم که با " طراحی نورپردازی، R&D محصول و تولید، کنترل و برنامه نویسی،نصب، نگهداری و ارتقاء".









