چراغ متحرک LED IP66 با توان 200 وات، پرتو نور، کنترل DMX512 برای نمایشهای صحنه و عروسی
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | Intuiit |
| گواهی: | CE&RoHS |
| شماره مدل: | XY-048P |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T/T پیشاپیش (30 ٪ سپرده ، 70 ٪ پرداخت مانده قبل از تحویل) |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| منبع: | پرتو 200W | CCT: | 10226k |
|---|---|---|---|
| زاویه پرتو: | 1.9 درجه | چرخ: | 12+1 باز |
| چرخ Gobo چرخان: | 8+1 باز | ابتدایی: | 8 منشور +4 منشور خطی |
| برجسته کردن: | چراغ 200 وات LED,چراغ پرتو مرحله ای DMX512,چراغ عروسی ضد آب IP66,DMX512 stage beam light,IP66 waterproof wedding light |
||
توضیحات محصول
داسن ایمیجر B200: جایی که اپتیک دقیق با تخیل منشور ترکیب میشود.
بدنه:
قدم به آینده نورپردازی صحنه بگذارید با دستگاهی که برای تبدیل فضاهای ایستا به تجربیات پویا طراحی شده است. ایمیجر B200 فقط یک نور نیست؛ بلکه ابزاری خلاقانه برای طراحان نور است که سیالیت و دقت را طلب میکنند. با ترکیب یک سیستم اختصاصی ۸ رنگ با جلوههای منشور پیشرفته، B200 چیدمانهای استاندارد صحنه را به مناظر چندبعدی تبدیل میکند.
مزیت طراح:
-
عمق منشور: از جلوههای منشور سیال برای لایهبندی تصاویر استفاده کنید و عمق و بافتی ایجاد کنید که مخاطبان را از ردیف جلو تا انتهای سالن مجذوب خود کند.
-
پویایی بینقص:حرکت سریع و بیصدا و تغییرات سریع گوبو را تجربه کنید که با انرژی اجرای زنده همگام میشوند.
-
کنترل کامل محیطی:محافظت IP66 به این معنی است که چشمانداز خلاقانه شما توسط آب و هوا محدود نمیشود - این دستگاهها را بدون تردید از صحنه تئاتر به آمفیتئاتر روباز ببرید.
-
گردش کار متمرکز بر اپراتور:یک رابط کاربری بصری زمان برنامهنویسی را کاهش میدهد و به تکنسینها اجازه میدهد به جای راهاندازی، بر هنر تمرکز کنند.
مناسب برای صحنه:
موسیقی زنده و فستیوالها | تولیدات تئاتری | چیدمانهای غوطهور | اقامتگاههای دیجی
دادههای فنی
| شماره کالا | XY-048P |
| منبع نور | 200W BEAM |
| CRI | 75 |
| CCT | 10226K |
| زاویه پرتو | 1.9درجه |
| شار نوری | 11250LM@20m |
| پروتکل کنترل | Art-Net, sACN,RDM, DMX |
| کانالهای DMX | 16/19CH |
| درجه IP | IP66 |
| ابعاد محصول | 356*244*586MM |
| وزن خالص | 22KG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







