400w LED City Color Light Zoom Rgbw در فضای باز ضد آب چشم انداز ساختمان بلند چراغ های ماشین شوی دیوار
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | Intuiit |
| گواهی: | CE&RoHS |
| شماره مدل: | MYLED-150 |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | MOQ 50pcs |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | جعبه داخلی + کارتن اصلی |
| زمان تحویل: | 25-35 روز |
| شرایط پرداخت: | T/T پیشاپیش (30 ٪ سپرده ، 70 ٪ پرداخت مانده قبل از تحویل) |
| قابلیت ارائه: | 10000 عدد در ماه |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| تایپ کنید: | چراغ سیل ال ای دی | منبع نور: | LED 4 در 1 RGBW |
|---|---|---|---|
| حداکثر قدرت: | 400 وات | ولتاژ ورودی: | AC100-240V ، 50-60Hz |
| درجه IP: | IP65 | گارانتی: | 1 سال |
| شمال غربی: | 12.3 کیلوگرم | زاویه پرتو: | 8 درجه، 20 درجه، 40 درجه |
توضیحات محصول
MYLED-150: چراغ فلادی LED با قدرت بالا
درخششی که صحنه را اداره می کند انعطاف پذیری که به هر فضایی تطبیق می یابد
خروجی فوق العاده 400 وات
MYLED-150 که توسط 40 LED 4 در 1 RGBW 10W با خروجی بالا تقویت می شود، روشنایی شدید و یکنواخت را ارائه می دهد که برای روشن کردن صحنه های بزرگ و مکان های بزرگ در فضای باز با وضوح چشمگیر طراحی شده است.
نمایش رنگ های غنی و پویا
تکنولوژی پیشرفته RGBW طیف گسترده ای از رنگ های اشباع شده و سفید پاک را باز می کند، امکان انتقال صاف و امکانات خلاقانه نامحدود را فراهم می کند.
زاویه های قابل تنظیم پرتو (8° / 20° / 40°)
سه زاویه انتخاب شده از نقطه تنگ تا سیل گسترده کنترل دقیق را برای تطابق با هر کاربرد یا طرح ارائه می دهند.
ساخته شده محکم طراحی شده هوشمند
IP65 برای استفاده در داخل و خارج از خانه
MYLED-150 که کاملاً در برابر گرد و غبار و رطوبت بسته شده است، در هر محیطی که باران یا نور باشد، عملکرد قابل اطمینان دارد.
صفحه نمایش OLED و کنترل های لمسی
تنظیمات را بدون تلاش با یک رابط لمسی بصری و صفحه نمایش OLED شفاف حرکت دهید، که بازخورد در زمان واقعی را برای تنظیمات سریع و مطمئن فراهم می کند.
ایده آل برای طیف وسیعی از کاربردهای مختلف
از تنظیمات سرگرمی پویا تا اظهارات معماری جسورانه، MYLED-150 در:
-
پارک های تفریحی و جاذبه های جذاب
-
پارک های عمومی و فضاهای عمومی
-
صحنه های زنده و تولیدات کنسرت
-
نورپردازی معماری و نصب رویداد
چرا MYLED-150 برجسته است؟
برای حرفه ای هایی که به قدرت و دقت نیاز دارند ساخته شده است، MYLED-150 ترکیب درخشندگی فوق العاده، عملکرد رنگ برتر، و دوام قوی.قابلیت اطمینان در تمام شرایط آب و هوایی، و یک رابط کاربری بصری، آن را قادر می سازد طراحان و تکنسین های روشنایی برای ایجاد تجارب بصری فراموش نشدنی در هر جایی و در هر زمان.
داده های فنی
| ماده شماره | MYLED-150 |
| منبع نور | 40Pcs*10W RGBW 4 در 1 LED |
| حداکثر قدرت | ۴۰۰ وات |
| ولتاژ کار | AC100-240V، 50-60Hz |
| جریان نور | 9380lm |
| پروتکل کنترل | DMX512، WDMX |
| کانال های DMX | 4,6.8CH |
| درجه IP | IP65 |
| ابعاد محصول | 532*319*141MM |
| وزن خالص | 12.3 کیلو |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
داده های توزیع نور
![]()
ابعاد محصول
![]()
نمودار نصب
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







