LED IP66 چراغ جلو متحرک 280W چراغ قطب نقطه شستشوی CMY dmx512
جزئیات محصول:
| محل منبع: | چین |
| نام تجاری: | Intuiit |
| گواهی: | CE&RoHS |
| شماره مدل: | XY-050p |
پرداخت:
| مقدار حداقل تعداد سفارش: | MOQ 20pcs |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T/T پیشاپیش (30 ٪ سپرده ، 70 ٪ پرداخت مانده قبل از تحویل) |
|
اطلاعات تکمیلی |
|||
| منبع: | 280W LED | CCT: | 8672K |
|---|---|---|---|
| زاویه پرتو: | 3 درجه -30 درجه | چرخ: | cmy+5 رنگ +4 رنگ پیتزا+1 باز |
| چرخ Gobo چرخان: | 9+1 باز | چرخ گوبو ثابت: | 13+1 باز |
| شمال غربی: | 23.5 کیلوگرم | درجه IP: | IP66 |
| برجسته کردن: | چراغ سر متحرک LED 280 وات,چراغ صحنه ضد آب IP66,چراغ شستشو نقطه پرتو DMX512,IP66 waterproof stage light,DMX512 beam spot wash light |
||
توضیحات محصول
تصویربرداری H280 حرکت سر آزاد کردن خلاقیت نامحدود
معرفی دستگاه تصویربرداری H280: جایی که مهندسی پیشرفته با بیان هنری نامحدود ملاقات می کند.این سر حرکت کننده ی جمع و جور و در عین حال قدرتمند تاثیر بصری خیره کننده ای با قابلیت اطمینان صخره ای کامل برای کنسرت ها به ارمغان می آورد، جشنواره ها، عروسی ها و نصبات در مقیاس بزرگ.
چه چیزی آن را متمایز می کند:
•سیستم چرخ چهار رنگی ثبت اختراع شده️ 15.6 میلیون رنگ پر جنب و جوش را با انتقال های ابریشم آمیز باز کنید.
•پریزم و گوبوس های متنوعلایه 9 چرخان و 13 گوبو ثابت برای ایجاد جلوه های شگفت انگیز چند بعدی.
•حفاظت IP66✓ آزمایش شده و مقاوم در برابر گرد و غبار، باران و سخت ترین محیط های تور است.
•ساخت و ساز آماده توروزن کم اما با دوام فوق العاده، برای زندگی اجاره ای روزمره طراحی شده است.
چشم انداز خود را زنده کنید:
•کنسرت ها و جشنواره هابرای نمایش های غوطه ور و پر انرژی.
•عروسی ها و رویدادهاتغییر مکان ها با رنگ های مایع و طرح های الگوی زیبا
•معماری و تاسیسات️ ساختارهای ثابت را به نشانه های پویا و چشمگیر تبدیل کنید.
برای حرفه ای ها طراحی شده برای هر مرحله ای ساخته شده
داده های فنی
| ماده شماره | XY-050P |
| منبع نور | 280W BEAM |
| CRI | 74 |
| CCT | 8672K |
| زاویه پرتو | 3-30 درجه |
| جریان نور | 6053LM@20m |
| پروتکل کنترل | آرت نت، ساکن، آر دی ام، دی ام ایکس |
| کانال های DMX | 23/26CH |
| درجه IP | IP66 |
| ابعاد محصول | 365*245*659MM |
| وزن خالص | 23.5 کیلوگرم |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







